13. Ели Зизов       7. Раул Гонзалес СЪДИЯ:

Ст. Треньор: Вел. Вуцов                                                                                Ст. треньор: Мариус Константину

ГОЛМАЙСТОРИ:

1:0 - 18. Мирослав Иванов (7) - дузпа

2:0 - 16. Мариян Огнянов (44)

ФАКТИ:

1. Отборът на Енозис Неон Паралимни завърши на 7-мо място в първенството на Кипър. Има 4 участия в турнирите на УЕФА, за последен път през 1984 година, когато отпадна от Беверен (Белгия) с две загуби - 2:4 и 1:3 (КНК).

ПРЕСАТА:

Резервите на Левски биха с 2:0 кипърския Паралимни. Срещата се игра на едно от помощните игрища на стадион "Георги Аспарухов". Кипърският тим доби известност в България, след като победи Литекс с 4:3 в мач, който представляваше и официално представяне на ловчанлии за новия сезон.
         Срещата премина под звуците на бясна чалга, идваща от ресторанта на хотел до Герена, като само една стена делеше провеждащото ce кръщене от терена, на който се проведе контролата.
       В 6-ата минута Мариян Огнянов бе спрян в наказателното поле от кипърски футболист и главният съдия отсъди дузпа. Зад бялата точка застана Мирослав Иванов и ударът му бе точен - 1:0 за Левски.
В самия край на полувремето отново добра проява имаше младият нападател Мариян Огнянов. След негов удар от границата на наказателното поле и рикошет в тялото на вратаря Милошевски
топката за втори път се озова в мрежата на кипърския отбор.
             Интерес предизвика и името на един от играчите на Паралимни - Раул Гонзалес, който игра и с култовия номер 7. Адашът на звездата на Реал (Мадрид) обаче заемаше дефанзивна позиция, а не атакуваща.