2. Виктор Генев     Георги Марков
3. Живко Миланов       Дарко Савич
25. Лусио Вагнер       Иван Бандаловски
8. Георги Сърмов 54 мин 45. Владимир Гаджев   Иво Иванов
18. Мирослав Иванов 72 мин 27. Еньо Кръстовчев   Даниел Богданович (88 - Ивайло Димитров) СЪДИЯ:
21. Зе Соарес 62 мин 24. Николай Димитров   Виктор Списич (75 - Иван Пасков) Станислав Тодоров (Шумен)
10. Жоазиньо 86`     Светослав Дяков
11. Георги Христов       Даниел Митев (90- Владимир Джилас)

9. Г. Иванов - Гонзо       Димо Атанасов

Ст. Треньор: Емил Велев                                                                                            Ст. треньор: Драгомир Окука (Сърбия)

ГОЛМАЙСТОРИ:

1:0 - Даниел Богданович (68)

ФАКТИ:

1.

ПРЕСАТА:

Левски записа втората си загуба в първенството, след като падна с 0:1 от Локомотив в Надежда. В много слаб мач сините играха слабо.
       В началото на мача футболистите на Емил Велев започнаха по-активно. Още в 9-ата минута Георги Христов можеше да вкара след меле пред вратата на Бонджулич. Малко по-късно Зе Соарес стреля с глава след центриране на Вагнер, но топката отиде в аут. В 19-ата минута Митев пробва Киш от пряк свободен удар, но вратарят улови удара му. До края на полувремето двата отбора се мъчиха на терена, като положения почти нямаше. В 40-ата мин Зе Соарес изведе Георги Христов, но ударът на нападателя бе спасен от вратаря. В ответната атака Митев бе изведен сам срещу Даниел Киш, но вратарят се намеси стабилно и спаси удара му.
В началото на второто полувреме червено - черните започнаха по-активно. В 47-ата минута стана страшно меле пред вратата на Левски, след което топката излезе в аут. Сините направиха няколко пропуска чрез Жоазиньо и Георги Христов. В 73-ата минута падна единственият гол в мача. Богданович се опита да центрира топката, но тя промени траекторията си и в крайна сметка се получи красив гол. До края сините така и не успяха да сътворят нещо успешно пред вратата на домакините.
     В края на мача Жоазиньо бе изгонен с червен картон. След като няколко пъти бе провокиран от съперниците, бразилецът удари без топка Бандаловски.
     Феновете на Левски реагираха на слабата продукция на терена. Сините започнаха да псуват собственика Тодор Батков двадесет минути преди края на срещата. Чуха се викове "оставка". Към края феновете започнаха да викат името на Станимир Стоилов.

Тази част от страницата е създадена и се разглежда най - добре в резолюция 1280х1024