18. Тодоров
20. Манчев
33. Семерджиев
Ст. Треньор: Костадин Ангелов
46 мин 2. Виктор Генев
58 мин 8. Георги Сърмов
86 мин 30. Лъчезар Балтанов
СЪДИЯ:

Станислав Тодоров (Шумен)

Ст. Треньор: Емил Велев

46 мин

ГОЛМАЙСТОРИ:

0 : 1 - 22. Дарко Тасевски (19)

ФАКТИ:

1. Хвърлен от публиката на Ботев предмет уцели Веселин Минев в главата. Бомба избухна пък до пом. треньора на Левски Антони Здравков.

ПРЕСАТА:

Емил Велев:
Имахме превъзходство през първото полувреме, когато пропуснахме доста положения. В крайна сметка и един гол е достатъчен за трите точки, така че съм доволен от победата. През втората част с човек по-малко затворихме добре играта и видяхте, че Ботев не успя да създаде нито един шанс.
Тони Здравков беше ударен и се прибра в съблекалнята. Все пак за мен мачът премина при нормални условия. Тасевски почувства болки в адукторите и затова го смених.

Костадин Ангелов:

Ако съдията не беше показал този червен картон на Левски в края на първото полувреме, щеше да бъде по-добре за нас. През второто полувреме той свиреше всеки фаул за съперника", възнегодува наставникът на Ботев Костадин Ангелов след загубата от Левски с 1:0. "Не се бяхме уплашили, но може да се желае доста повече от нашата игра", каза още известният с прякора си "Човека с лаптопа" специалист.

Тази част от страницата е създадена и се разглежда най - добре в резолюция 1261х825