7. Стефан Трайков (72 - 19. Роберто Карбони)
14. Георги Божилов (80 - 22. Цветомир Цонков)
11. Адалтон Дуду (46 - 18. Александър Стоимирович)
23. Мишел Платини
26. Марсио Нуньо
Ст. Треньор: Красимир Балъков
65 мин 21. Зе Соарес
74 мин 11. Георги Христов
84 мин 14. Веселин Минев
СЪДИЯ:

Георги Игнатов

Ст. Треньор: Емил Велев

84 мин

Емил Велев:
Ще изгледам записа, но мисля, че нито Виктор Генев, нито Юсеф Рабех направиха грешки днес. Изключително съм доволен от представянето на нашите бранители. Единствено при гола те трябваше да следят нападателя, а не топката. Публиката не биваше да се нахвърля така върху Христо Йовов. Когато някой се нагърби да играе повече с топката, както Йовов, е нормално да греши. Но трябва да отбележим, че неговия гол се оказа решаващ за нашата победа. Дори при 1:1 не съм имал притеснения дали ще спечелим. Аз следя внимателно събитията на терена и заедно с моите помощници правим необходимите корекции, когато се налага. Радвам се, че резервите се включиха така добре днес и помогнаха за победата. Поздравявам Владимир Гаджев и Фелипе да Коща за играта им в средата на терена, особено през второто полувреме. Бяха агресивни, показаха някои добри, изненадващи и хитри подавания. Успяхме да нервираме съперника. Наистина можехме да отбележим още голове, но и 3:1 е един добър резултат.

Красимир Балъков:

Бяхме доста пасивни в предни позиции, докато в средата на терена горе-долу се получаваха нещата. Още в самото начало на мача влязохме доста пасивни и предоставихме инициативата на Левски. В последната минута на първата част защитата ни трябваше да се изнесе, а двама покриха засадата и Левски стигна до първия гол. След това още 2-3 минути бяхме стъписани. През второто полувреме излязохме с друга мотивация и желание. Това и казах на моите футболисти- дори и да загубим, трябва да се борим до край. Много по-доволен съм от второто полувреме, въпреки че допуснахме два гола. По принцип не искам да коментирам съдийството, но смятам, че съдията беше слаб и допусна грешки, както в наш ущърб, така и във вреда на Левски. Ако искаме да имаме напредък, футболът и съдийството трябва да се развиват заедно. Днес съдийството не е причина за загубата ни. Често свиреше и в двете посоки, бързаше да маркира нарушения, вместо да изчака. След 1:1 вярвах, че нямаше да загубим, но едно великолепно изпълнение на Йовов наклони везните в полза на Левски- добър удар, който изненада нашите защитници.

Тази част от страницата е създадена и се разглежда най - добре в резолюция 1261х825