ГЛАВНА СТРАНИЦА    Дублираща група

АПФГ Програма 2008/2009

2008/2009

Купа България - четвъртфинали:
4 март (сряда)      Вихрен - Левски                    14.00 БНТ
                    Ботев (Криводол)- Миньор (Пк)     14.30
                    ЦСКА - Пирин Благоевград            16.00 Ринг ТВ
                    Несебър - Литекс                              14.30

    16-и кръг  - 15.30:
 6 март (петък)      Локомотив (Пд) - Сливен           Ринг ТВ


 7 март (събота)     Беласица - ЦСКА                        БНТ
                     Локомотив (Мз) - Спартак                     13.00 ТВ2
                     Черноморец - Ботев                                19.00 Ринг ТВ


8 март (неделя)      Черно море - Пирин Бл                  
                     Левски - Вихрен                                       19.30 ТВ2
                     Локомотив (Сф)- Миньор                        13.00 Ринг ТВ  

9 март (понеделник)  Литекс - Славия                      19.00 Ринг ТВ


    17-и кръг - 15.30
13 март (петък)      Пирин Бл - Локомотив (Сф)         Ринг ТВ


14 март (събота)     Ботев - Левски                             13.00 ТВ2
                     Славия - Локомотив (Мз)
                     Спартак - Беласица
                     ЦСКА - Сливен                                           БНТ


15 март (неделя)     Вихрен - Черно море                    13.00 Ринг ТВ (ст. Георги Аспарухов, София)
                     Черноморец - Локомотив (Пд)                  19.30 ТВ2


16 март (понеделник) Миньор - Литекс                      Ринг ТВ


    18-и кръг - 15.30
17 март (вторник)    Беласица - Славия                 Ринг ТВ


18 март (сряда)      Локомотив (Пд) - ЦСКА          13.00 ТВ2
                     Черно море - Ботев
                     Локомотив (Сф) - Вихрен
                     Сливен - Спартак
                     Левски - Черноморец                           БНТ


19 март (четвъртък)  Локомотив (Мз) - Миньор    Ринг ТВ  
                       Литекс - Пирин Благоевград               19.30 ТВ2


    19-и кръг - 15.30
21 март (събота)     Славия - Сливен                 13.00 ТВ2
                     Спартак - ЦСКА                               БНТ
                     Черноморец - Черно море              19.00 Ринг ТВ

22 март (неделя)     Вихрен - Литекс                13.00 Ринг ТВ (ст. Георги Аспарухов, София)
                    
Левски - Локомотив (Пд)             19.30 ТВ2

23 март (понеделник) Пирин Бл - Локомотив (Мз)
                     Ботев - Локомотив (Сф)                 16.00 Ринг ТВ
                     Миньор - Беласица


28 март (събота)     World Cup 2010 quall: Ирландия - България


1 април (сряда)      World Cup 2010 quall: България - Кипър


    20-и кръг - 17.00
3 април (петък)      Локомотив (Пд) - Спартак           16.00 Ринг ТВ

4 април (събота)     Локомотив (Сф) - Черноморец   13.00 ТВ2
                    
Черно море - Левски                              16.30 БНТ
                     Локомотив (Мз) - Вихрен    
                     Литекс - Ботев                                          19.00 Ринг ТВ

5 април (неделя)     Беласица - Пирин Благоевград 13.00 Ринг ТВ
                     ЦСКА - Славия                                         19.30 ТВ2

6 април (понеделник) Сливен - Миньор                   16.00 Ринг ТВ


    21-и кръг - 17.00
10 април (петък)     Вихрен - Беласица                         16.00 Ринг ТВ

11 април (събота)    Миньор - ЦСКА                            13.00 ТВ2
                    
Левски - Локомотив (Сф)                        15.00 БНТ
                     Славия - Спартак           
                     Ботев - Локомотив (Мз)

12 април (неделя)    Пирин Благоевград - Сливен        13.00 Ринг ТВ
                     Черноморец - Литекс                                    19.30 ТВ2

13 април (понеделник) Черно море - Локомотив (Пд) 16.00 Ринг ТВ


    22-и кръг - 17.00
17 април (петък)     Локомотив (Пд) - Славия                    16.00 Ринг ТВ
                     Литекс - Левски                                               18.00 БНТ

18 април (събота)    Локомотив (Сф) - Черно море            13.00 ТВ2
                     Сливен - Вихрен                                                16.00 Ринг ТВ
                     Беласица - Ботев
                     Спартак - Миньор
                     ЦСКА - Пирин Благоевград                             19.00 Ринг ТВ

20 април (понеделник) Локомотив (Мз) - Черноморец    16.00 Ринг ТВ


    23-и кръг- 17.00
21 април (вторник) Миньор- Славия           16.00 Ринг ТВ

22 април (сряда)  Локомотив (Сф)- Локомотив (Пд)   13.00 ТВ 2
              Черно море- Литекс                           БНТ
              Пирин Благоевград- Спартак
                  Вихрен- ЦСКА          15.00 Ринг ТВ

23 април (четвъртък) Ботев- Сливен          16.00 Ринг ТВ
                Черноморец- Беласица
                
Левски- Локомотив (Мз)               19.30 ТВ 2


    24-и кръг - 17.00
25 април (събота) Славия-Пирин Благоевград      13.00 Ринг ТВ
            Локомотив (Пд)- Миньор (Пк)              16.00 Ринг ТВ
                Спартак (Варна)- Вихрен
            Литекс- Локомотив (Сф)      18.00 БНТ

26 април (неделя) Беласица- Левски        13.00 Ринг ТВ
            ЦСКА- Ботев      19.30 ТВ 2

27 април (понеделник) Сливен- Черноморец      16.00 Ринг ТВ
                Локомотив (Мз)- Черно море


29 април (сряда): Купа на България- полуфинали


    25-и кръг- 18.00
1 май (петък)  Черно море- Беласица              16.00 Ринг ТВ

2 май (събота) Вихрен- Славия              13.00 ТВ 2
               Черноморец- ЦСКА               БНТ          
               Пирин Благоевград- Миньор
               Литекс- Локомотив (Пд)                              20.00 Ринг ТВ

3 май (неделя) Локомотив (Сф)- Локомотив (Мз)        13.00 Ринг ТВ
               Левски- Сливен              19.30 ТВ 2

4 май (понеделник) Ботев- Спартак               16.00 Ринг ТВ


    26-и кръг- 18.00
8 май (петък) Славия- Ботев          16.00 Ринг ТВ

9 май (събота) Локомотив (Мз)- Литекс          13.00 ТВ 2
      
ЦСКА- Левски          17.45 БНТ
       Спартак- Черноморец

10 май (неделя) Беласица- Локомотив (Сф)           13.00 Ринг ТВ
       Сливен- Черно море             16.30 ТВ 2
                                       Миньор- Вихрен

11 май (понеделник) Локомотив (Пд)- Пирин Блгр. 16.00 Ринг ТВ


    27-и кръг- 18.00
15 май (петък) Литекс- Беласица                                   19.00 Ринг ТВ

16 май (събота) Локомотив (Сф)- Сливен              13.00 ТВ2
               Черно море- ЦСКА              БНТ
               Локомотив (Мз)- Локомотив (Пд)
               Черноморец- Славия             20.00 Ринг ТВ

17 май (неделя) Ботев- Миньор                                     13.00 Ринг ТВ 
              
Левски- Спартак                             19.30 ТВ 2

18 май (четвъртък) Вихрен- Пирин Благоевград        16.00 Ринг ТВ


    28-и кръг- 18.00
23 май (събота) Локомотив (Пд)- Вихрен
             Пирин Благоевград- Ботев
             Миньор- Черноморец
           
Славия- Левски
            Спартак- Черно море
             ЦСКА- Локомотив (Сф)               БНТ
                     Сливен- Литекс
             Беласица- Локомотив (Мз)


27 май (сряда): Купа на България- финал


    29-и кръг- 17.45
31 май (неделя) Беласица- Локомотив (Пд)
             Локомотив (Мз)- Сливен
             Литекс- ЦСКА                   БНТ
                     Локомотив (Сф)- Спартак
             Черно море- Славия
             Левски- Миньор
             Черноморец- Пирин Благоевград
             Ботев- Вихрен


    6 юни (събота): World Cup 2010 quall: България- Ирландия


    30-и кръг- 18.00
13 юни (събота) Локомотив (Пд)- Ботев
              Вихрен- Черноморец
              Пирин Благоевград- Левски            БНТ
              Миньор- Черно море
              Славия- Локомотив (Сф)
              Спартак- Литекс
              ЦСКА- Локомотив (Мз)
                              Сливен- Беласица